Copy of Copy of Unnamed Design (2)

Як вибрати SEO-агенцію

Розуміння того, як вибрати SEO-компанію, може значно вплинути на зростання органічного трафіку, здобуттям кращого рейтингу і збільшенням конверсій або зниженням рейтингу в пошуковій системі. Гарна пошукова оптимізація компанії є необхідною маркетинговою вимогою для кожного бізнесу. На жаль, високі позиції в пошукових системах важко здобути, оскільки кожна компанія хоче відображатися у верхній частині результатів за своїми ключовими словами. Щоб мати присутність в Інтернеті, бізнес повинен інвестувати в ефективну онлайн-маркетингову кампанію з компанією, яка може принести результати.

Вибір правильної SEO-компанії може бути нелегким завданням, особливо з огляду на кількість компаній, які починають розвиватися. Ось кілька речей, на які варто звернути увагу та врахувати, вибираючи компанію з оптимізації пошукових систем.

Подивіться на портфоліо агентства

Подивіться на їхню роботу та почніть із веб-сайту. Ця компанія успішно оптимізувала свій сайт для пошукових систем? Чи з’являються вони в результатах пошуку за своїми ключовими словами? Якщо вони не змогли допомогти собі розвинути чудову присутність в Інтернеті, швидше за все, вони також не зможуть допомогти вам. Подивіться на деякі інші компанії, які вони просували, і перевірте їхні рейтинги в Google.

Вибирайте етичну компанію

Перш ніж досліджувати пошукові компанії, будь-якому власнику бізнесу варто ознайомитися з основами SEO. Знати, як це працює, що це таке та як реально досягти результатів, важливо, коли справа доходить до розмежування етичних і тіньових практик SEO.

Перш ніж підписувати контракт із SEO-компанією, переконайтеся, що вона дотримується вказівок пошукових систем. Black Hat SEO, що є терміном для неетичних практик оптимізації, може створити швидкий трафік, але зрештою заборонить вам будь-яку присутність в Інтернеті. Агентство виконує роботу самостійно чи передає її третім особам в іншій країні?

Ніхто не може гарантувати результати

Подібно до етики, зверніть увагу на гарантії агентства. Якщо компанія каже, що вона «гарантує» певне місце в Google або певну кількість відвідувачів вашого сайту, тримайтеся подалі. Ніхто не може пообіцяти певний рейтинг, оскільки Google не приймає оплати за певні позиції чи вищий рейтинг, тому обіцянка, яку вам дають, полягає в тому, що вони будуть дотримуватися вказівок пошукової системи щодо якості роботи та процесу оптимізації пошукової системи, але не зможуть гарантувати певну позицію, бо впливають опосередковано.

Алгоритм пошуку Google постійно оновлюється та налаштовується. Важливо вибрати агентство, яке буде в курсі цих оновлень.

Ми допоможемо вам здійснити професійне SEO-просування сайту

Вартість послуг – $1000 на місяць, тривалість проекту 3-5 місяців.

Перегляньте відгуки про компанії SEO

Перевірте відгуки про постачальника послуг SEO, з яким ви потенційно можете працювати. Окрім відгуків на їхньому веб-сайті, шукайте інші коментарі за допомогою пошуку в Інтернеті. Якщо вони мають численні негативні відгуки, ви, швидше за все, їх знайдете. Також перевірте їх профіль на Clutch і сайти соціальних мереж, щоб побачити, як вони взаємодіють в Інтернеті, і краще відчути культуру їх роботи.

Очікуйте прозорості

Якщо компанія готова відповісти на всі ваші запитання та повністю роз’яснити будь-які сумніви, пропонуючи інформацію про SEO, це хороший знак. Остерігайтеся компаній, які можуть зберігати секретність щодо своїх процесів, практики чи співробітників. Якщо вони щось приховують, цілком імовірно, що вони практикують чорну пошукову оптимізацію та діють за неетичними стандартами. SEO – це не ракетна наука, і це не секретна формула. Хороша фірма з оптимізації пошукових систем розповість про свій процес, пояснить, чому вони роблять щось певним чином, і навчить вас більше про те, що таке SEO та як воно працює.

Дешево, швидко та легко не буває

Незважаючи на те, що інтернет-маркетинг є найдоступнішим методом реклами, правильне SEO потребує часу та фінансування. Оскільки це не відбувається негайно та не може бути зроблено відразу, будь-яка компанія, яка стягує одноразову комісію, ймовірно, не варта того. Пошукові системи постійно змінюють свої алгоритми, і інтернет-маркетинг має бути поступовим безперервним процесом, щоб з часом досягти найкращих результатів. Кращий спосіб займатися пошуковою пошуковою системою – укладати місячний або річний контракт, щоб гарантувати, що SEO-компанія підтримує результати та постійно просуває ваш сайт.

Вони надають більше, ніж просто звіт

Перш ніж співпрацювати з компанією,  запитайте їх про те, як вони звітують про результати. Google Analytics — це чудово, але більше того, важливо, щоб вони аналізували, куди рухається сайт і що працює, а що ні. Найкращі фірми з оптимізації пошукових систем обслуговують ваш маркетинговий план на основі результатів попередніх місяців. Переконайтеся, що вони не просто показують вам цифри, а аналізують та інтерпретують спостереження, щоб допомогти вашій компанії рухатися вперед.

Висновок

Будьте терплячими при виборі агентства SEO. Вибір і партнерство з агентством SEO, навіть тим, яке ідеально підходить для вас, не є схемою швидкого збагачення. Потрібен час, перш ніж ви почнете бачити результати. Однак почекати варто, тому що коли все розпочинається, SEO стає схожим на маятник, який покращується з кожним днем.

 

2 (Demo)
напишіть нам
Відповімо за 20 хвилин!

    Privacy Preferences
    When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.