CTA Plugin

10 найкращих плагінів заклику до дії для WordPress у 2022 році

Дизайн сайтів – один із найважливіших компонентів інтернет-маркетингу. Коефіцієнт конверсії визначається тим, наскільки гарно ваш сайт спроєктований та зручний для навігації на різних рівнях. Дослідження показують, що привабливі сторінки з більшою ймовірністю переконають відвідувачів віддати адреси електронної пошти або купити продукт. Пам’ятайте, що б ви не робили, ви постійно просуваєте свій бренд. Хоча відвідувачі не завжди здогадуються про це, вони судять про ваш бренд з дизайну сайту. Кнопки – один із найважливіших елементів вражаючого дизайну. Відвідувачі з більшою ймовірністю використовуватимуть його, якщо кнопки добре продумані та відповідають спільній тематиці сайту.

Ось чому вам потрібні не просто кнопки. Потрібно, щоб вони були гарними та добре конвертувалися на цільових сторінках. HTML/CSS – не ті мови, які зазвичай використовують користувачі WordPress. Більшість людей віддають перевагу візуальному редактору та графічному інтерфейсу для налаштування тем, сторінок і плагінів. Хоча ви, звичайно, можете налаштовувати сторінки, створювати красиві кнопки та робити багато іншого за допомогою коду, це не єдиний варіант. Один зі способів створити красиві кнопки, що налаштовують  для закликів до дії (CTA) і лендингів — використовувати плагіни.

Коли відвідувачі заходять на сайт, вони можуть бачити безліч закликів до дії. Якщо ви хочете, щоб люди помітили кнопки «Зареєструватися» або «Зв’язатися з нами», потрібно використовувати візуально привабливі кнопки або спливаючі вікна. Ці кнопки можна розмістити в будь-якому місці сторінки або публікації, включаючи бокову панель та нижній колонтитул. Спливаючі вікна можуть з’являтися після певного часу або, коли відвідувач збирається залишити сторінку. 

У WordPress за замовчуванням немає можливості додавати кнопки. Однак існує безліч безкоштовних та платних рішень для створення привабливих кнопок. Що можна зробити, щоб зробити ваш сайт більш привабливим та залучити відвідувачів? Для цього є плагіни WordPress, що підходять практично для будь-якого завдання.

Що таке плагін заклику до дії WordPress?

Плагін Call to Action (CTA) для WordPress використовується, щоб переконати відвідувачів сайту вчинити бажану дію. Заклики до дії – чудовий спосіб збільшити конверсію. Коли відвідувач приходить на ваш сайт і хоче щось зробити, наприклад, купити товар або поставити запитання, вам потрібно спростити для нього завдання, виділивши опцію у вигляді помітної кнопки. Відвідувачі швидше за все перейдуть на сайт конкурента, якщо їм доведеться шукати її на вашому. Заклики до дії можуть впливати на поведінку покупця, спрямовуючи його через привабливі кнопки на панелі сповіщень або спливаючі вікна. Цільові сторінки повинні містити заклики до дії, щоб переконати відвідувачів зробити бажану дію.

Пам’ятайте, що ні вашим відвідувачам, ні Google не подобаються нав’язливі спливаючі вікна. Але спливаюче вікно може дати відповідь, не будучи надмірно нав’язливим. Найкращий варіант — це спливаючі вікна з можливістю вийти, тому що вони не заважають відвідувачу використовувати ваш сайт. Кнопки заклику до дії так само ефективні, як інструкції на панелі сповіщень. Заклики до дії також є в деяких плагінах з конкретними цілями, такими як email-розсилка або шеринг у соціальних мережах.

🟪 WordPress MaxButtons

MaxButtons WordPress плагін — це безкоштовний плагін WordPress, який дозволяє користувачам створювати візуально привабливі та елегантні кнопки. З його поміччю ви можете створювати та додавати красиві кнопки на основі CSS3 на ваші пости та сторінки. З більш ніж 70 000 активних установок, це один з найбільш зручних WordPress button плагінів.

Особливості:

 • Загальні налаштування: Ви можете створювати необмежену кількість кнопок та використовувати їх у постах та на сторінках із шорткодами. Колір кнопки, розмір тексту, радіус кордону, стиль кордону та багато інших властивостей можна змінювати як завгодно.
 • Адаптивність: кнопки, створені за допомогою цього плагіну, мають гарний вигляд як на настільних, так і портативних пристроях.
 • Кнопки-іконки. Ви можете додавати іконки до кнопок та налаштовувати їх положення та розмір. У плагіні понад 35 000 іконок.
 • Підтримка шрифтів Google. Однією з переваг цього плагіну є те, що він підтримує шрифти Google.
 • Версія Pro: деякі з функцій, які я описав, доступні лише у преміум-версії плагіну, яка коштує 19 доларів.

🟪 Easy Social Share Buttons

Easy Social Share Buttons для WordPress – це плагін для кнопок соціальних мереж. Це комплексне, оптимізоване рішення щодо підвищення соціальної активності на сайті. На відміну від більшості плагінів у цьому списку він не призначений для створення кнопок загального призначення. Натомість він фокусується виключно на соціальному обміні.

 • Основні характеристики: Плагін поставляється з кнопками понад 45 основних соціальних мереж, 48 унікальними шаблонами та великим набором налаштувань дизайну та розташування.
 • Налаштування шаблону: Ви можете виконати такі параметри, як зміна кольору або розміру в шаблонах кнопок, за допомогою шаблону налаштування.
 • Сумісність: Плагін добре працює з BuddyPress, WooCommerce, bbPress та Easy Digital Downloads.

🟪 Icegram

Якщо ви вибираєте Icegram, ви отримуєте безліч варіантів заклику до дії. Ви можете максимізувати цінність відвідувачів сайту за допомогою цього фантастичного безкоштовного плагіну WordPress. Ви можете познайомити їх зі своїм світом за допомогою красивої панелі привітання, повідомити важливі новини у спливаючому вікні та захопити їх адреси електронної пошти. Icegram є настільки універсальним, наскільки це можливо, пропонуючи вам безліч переваг, які піднімуть ваш онлайн-бізнес на найвищий рівень. Той факт, що Icegram не вимагає програмування, як і всі інші кнопки заклику до дії WordPress в цій колекції, є однією з його найкращих особливостей. Навіть при нульовому досвіді, налаштувати Icegram і всі його фішки не буде складно. У вас буде повний контроль над усіма панелями дій, спливаючими вікнами та повідомленнями.

🟪 Social Media Share Buttons & Social Sharing Icons

RSS, електронна пошта, Twitter, Facebook, LinkedIn та Google+ додаються за допомогою модуля Social Media Share Buttons & Social Sharing Icons. Є понад 200 соціальних мереж на вибір. Більш того, він дозволяє завантажувати свої власні іконки соціальних мереж. Ці кнопки та іконки стимулюють відвідувача поставити лайк або поділитися контентом. Плагін надає широкий спектр можливостей. У Social Media Share Buttons & Social Sharing Icons ви можете обрати один із 16 різних дизайнів. Одна іконка шерингу може виконувати кілька функцій. Кнопка Facebook, наприклад, може надсилати відвідувачів на вашу сторінку Facebook або функціонувати як кнопка «Подобається». Ви можете додати анімаційні ефекти до іконок, щоб зробити їх більш помітними. Ви також можете створювати власні кнопки та показувати їх наприкінці кожного посту.

Додайте спливаюче вікно з проханням підписатися на вас або поділитися контентом, щоб привернути увагу аудиторії. Плагін простий у використанні та вимагає мінімального налаштування з вашого боку. Плагін преміум-класу включає набагато більше соціальних мереж, більше стилів дизайну і можливість розміщувати іконки тільки на певних сторінках. Він також має більше спливаючих вікон та зручний для мобільних пристроїв.

🟪 Buttonizer

Щоб привернути увагу більшої кількості відвідувачів до вашого сайту, використовуйте Buttonizer, щоб створити закріплений або плаваючий блок. Цей складний плагін WordPress із закликом до дії включає набір з 25 дій, які ви можете використовувати для своїх цілей. Buttonizer можна використовувати для соціальних мереж, чату, електронної пошти, дзвінків та багато іншого, і ви можете додати CTA для продажу чого завгодно. Коли відвідувач натискає CTA, він може бути спрямований на будь-яку сторінку сайту. Крім того, ви можете легко налаштовувати стиль та зовнішній вигляд кнопок відповідно до напряму вашого бренду. Функція фільтрів може вказати, коли показувати та коли приховувати кнопку. І все це інтегрується з Google Analytics, щоб відстежувати кліки.

🟪 Boxzilla

Плагін для спливаючих вікон із закликом до дії під назвою Boxzilla дозволяє створювати вікна, які з’являються та зникають у відповідь на заздалегідь задані тригери. Вони можуть з’являтися у будь-якому місці екрана. З його допомогою можна створити заклик до дії, включаючи форму реєстрації для MailChimp, кнопки шерингу в соціальних мережах та опції “Докладніше”.

Час на сайті, намір вийти, відсоток прокручування, перегляд сторінок або клік можуть бути тригером показу блоку. Редактор блоків дозволяє вводити практично будь-який тип контенту, від простого тексту до складнішого HTML або навіть шорткодів сторонніх плагінів.

Плагін доступний для безкоштовного завантаження із репозиторію плагінів WordPress. Ви повинні вибрати один із трьох щомісячних планів, щоб використовувати доповнення та отримувати пріоритетну підтримку електронною поштою. Вартість тарифних планів варіюється від $6 до $14 на місяць. Доповнення охоплюють намір залишити сайт, перегляди сторінок та час перебування на сайті, а також можливість приховувати вхідні повідомлення для тих, хто вже підписався. Він також підтримує WooCommerce та Google Analytics.

🟪 Bloom

Bloom – це плагін заклику до дії, призначений для збільшення числа передплатників електронної пошти. Завдяки цільовому контенту цей плагін для збору мейлів аудиторії допоможе перетворити випадкових відвідувачів на постійних передплатників. Ви можете використовувати його, щоб розміщувати заклики до дії на певних постах або на сторінках. Ви також можете використовувати форми, що настроюються для показу унікальних пропозицій для конкретної країни в залежності від вашого рівня взаємодії з відвідувачами.

Існує понад 100 шаблонів дизайну на вибір, і кожен із них легко налаштовується. Існує також великий вибір типів передплати, які можна показувати на своєму сайті в декількох місцях. Ви можете використовувати плагін для створення спливаючих вікон та встановлення тригерів для них. Ви можете додавати спливаючі вікна та встановлювати для них тригери на додаток до спливаючих вікон. Крім того, він спрощує створення та інтеграцію вбудованих форм підписки. Налаштуйте свої форми, згенеруйте шорткод та вставте його туди, де ви хочете, у самому редакторі. Форми передплати також можна додати внизу вашого контенту або в області віджетів.

Як плагін Bloom обмежує доступ до преміум-контенту. Ви можете налаштувати його так, щоб відвідувачі мали надіслати форму передплати для перегляду преміум-контенту.

Ви можете вибрати тимчасову затримку, відсоток прокручування або дочитування посту до кінця як тригер для запуску форм підписки. Крім того, ви можете налаштувати показ форм після певного періоду бездіяльності, після коментаря або покупки. AWeber і MailChimp — це лише пара рішень для електронного маркетингу, з якими Bloom чудово працює.

🟪 Inline Call To

Action Builder — ідеальний вибір для досвідчених користувачів, які водночас не розуміються на технологіях для налаштування кнопок заклику до дії. Цей плагін CTA WordPress за замовчуванням включає великий вибір із сорока шаблонів, які ви можете використовувати “як є” або вдосконалити. Реалізація Inline CTA Builder надає вражаючі можливості.

Завдяки функції перетягування в Inline CTA Builder та іншим класним функціям ви можете все швидко налаштувати для свого блогу або сайту компанії. Доступний простий текстовий заклик до дії, текст із зображенням, відео, шаблон заклику до дії та інші варіанти. Крім того, у вас буде повна сумісність із темами WordPress, Visual Composer, Multisite та чотирма різними типами кнопок-посилань. Inline CTA Builder дотримується всіх чинних правил та стандартів, щоб забезпечити безперебійну роботу вашого сайту.

🟪 Easy Side

Tap Pro — ще один плагін, який ви можете додати на свої сайти. Його можна використовувати для соціальних мереж, перенаправлення користувачів на певний пост в блозі, для підписки на інформаційний бюлетень, для просування продуктів та багато іншого. І все, що вам потрібно це Easy Side Tab Pro. Цей розкішний плагін заклику до дії WordPress може швидко втілити будь-яку ідею, гарантуючи, що результат буде максимально ефективним. Є десять різних шаблонів на вибір та чотири варіанти розміщення блоків плагіну. Коротко кажучи, кожен знайде своє рішення. 

Інші функції Easy Side Tab Pro надають можливість використовувати текст, іконку або те й інше, а також можливість вимкнення або включення на мобільних пристроях. Не бійтеся змінювати налаштування за замовчуванням і переконайтеся, що бокова вкладка відповідає рекомендаціям з брендингу. Доброзичлива команда підтримки доступна 24/7 для всіх, кому потрібна додаткова допомога.

🟪 WP Subscribe Pro

WP Subscribe Pro — чудовий інструмент для досягнення цілей інтернет-маркетингу. Він дозволяє зображати повністю адаптивні та оптимізовані для SEO форми в будь-якому місці вашого сайту без необхідності змін коду. Ви можете налаштувати поле та будь-який віджет, який показує форми, щоб виключити сторінки та пости. Це дозволяє вказати тригери для вікна передплати, а також ефекти анімації, які будуть використовуватися. Ви можете керувати текстом у спливаючому вікні, додаючи власний HTML і використовуючи шорткоди. Зручна кнопка попереднього перегляду дозволяє побачити всі зміни, перш ніж зафіксувати їх у пам’яті. Ви можете керувати фідами на своєму сайті за допомогою сервісів керування фідами Google, завдяки підтримці плагіном FeedBurner. AWeber, MailChimp і MailPoet — лише деякі з популярних провайдерів email-маркетингу, з якими він сумісний.

Ми допоможемо вам здійснити професійне SEO-просування сайту

Вартість послуг – $1000 на місяць, тривалість проекту 3-5 місяців.

Як вибрати найкращий плагін для вашого веб-сайту

Розібратися в багатьох плагінів може бути складно, в основному, тому що вони здаються схожими та пропонують суперечливі рішення. Тому, перш ніж вибрати плагін, який слугуватиме меті, поставте собі кілька запитань:

 • Чи хочу я, щоб більше людей підписалися на мою розсилку?
 • Чи хочу я, щоб люди прочитали наступний пост?
 • Чи потрібні мені коментарі до моїх постів?
 • Чи я хочу, щоб люди натискали на цю кнопку?
 • Чи я хочу, щоб люди щось робили на моєму сайті?

Якщо відповідь на всі з них позитивна, ви повинні пам’ятати пару фундаментальних речей, які допоможуть вам збільшити коефіцієнт конверсії, вибравши найкращий варіант.

 1. Оскільки спливаючі вікна дратують користувачів, не надто нав’язливий CTA буде успішнішим для досягнення мети.
 2. Використовуйте тригер наміру виходу: спливаюче вікно добре показувати користувачеві, який залишає сторінку.
 3. Використовуйте параметри плагіну, щоб інтегрувати бажану дію із сервісами email-маркетингу.
 4. Імовірність конверсії підвищується шляхом використання нестандартних методів розробки закликів до дії.

Вибирайте плагіни, що відповідають вашим потребам, але не забувайте ставити себе на місце клієнта, і ви швидко побачите позитивний результат.

Підбиття підсумків

Не думайте, що люди вгадують, що ви від них хочете. Ви повинні зробити чіткий заклик до дії, яка пояснить, як діяти далі. Це правило номер один, коли йдеться про те, щоб змусити людей, які споживають контент, діяти. А у сучасному світі, де люди з обмеженою увагою переглядають контент, ви не можете просто закликати до дії та чекати, що вони все виконають. Цей заклик має виділятися, щоб його помітили. Кнопки – це по суті невеликі елементи сторінки. З усім тим, вони істотно впливають на дизайн вашого сайту. Ось чому вибір плагіну кнопки WordPress дуже важливий, якщо ви хочете залучити свою аудиторію та допомогти потенційним клієнтам довше залишатися на вашому сайті.

2 (Demo)
напишіть нам
Відповімо за 20 хвилин!

  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.