Маркетинг для IT-компаній

Основна задача IT-маркетологів – пошук клієнтів для IT-компанії. Ми допомагаємо нашим клієнтам створити систему комплексного маркетингу, котра дозволяє створити зрозумілу та керовану систему лідогенерації, спрямовану на наповнення “воронки продажів” якісними лідами.
Ми використовуємо такі інструменти як: SEO, email-маркетинг, LinkedIn/Xing – лідогенерація,  pre-vetted – платформи (Aciety, YouTeam, FreeUp) для створення постійного потоку лідів, з яких ви маєте змогу обирати найкращих.
Response rate наших листів
12%
Рівень конвертації трафіку в лідів
5%
Відповіді на повідомлення в LinkedIn
18%
Ключів в Google top
44%
Постійний
Аналіз

Щоденний аналіз показників, їх корекція та обговорення приносять результати вже через декілька місяців спільної роботи. Ми працюємо за ітераційним принципом, що дозволяє якісно керувати очікуваними результатами.

Фінансова
Ефективність

Ми розуміємо, що основною метою IT-бізнесу являється отримання прибутків. Саме тому ми аналізуємо ефективність усіх активностей, постійно аналізуючи досягнення показників ROI (Return of Investment Index). 

Ми надаємо повний спектр маркетингових послуг для IT-компаній, що дозволяє нам говорити про те, що ми являємось маркетинговим агенством повного циклу:
Гнучкість

Ми завжди відкриті до змін та намагаємось втілити задуми усіх клієнтів

Прозорість

Ми не говоримо “розумними словами” та спілкуємось на мові клієнта

Безпека

Усі роботи ведуться на виділеному Google Drive та  залишаться у вашій компанії

Інновації

Втілюємо усі новинки на кшталт GSC Core Web Vitals чи Google AMP

KPI

Ми щоденно відслідковуємо ефективність нашої роботи

Ціни

Ви будете здивовані сумою оплати за роботу виділеного SEO-спеціаліста нашої компанії

Час

Намагаємось досягти якнайкращих результатів у найкоротші терміни

Сайт

При потребі допоможемо створити сайт та підібрати хостинг-провайдера

, Marketing
Наші цінності
Про нашу компанію

Наш головний пріоритет – досягнення ваших цілей

, Marketing
, Marketing

Наша місія забезпечувати вашу IT-компанію проектами незалежно від того, будуть це inbound чи outbound канали.

Під час своєї діяльності ми намагаємось бути максимально відкритими та передати знання всередину вашої компанії для того, щоб ви на ділі могли самостійно підтримувати досягнутий результат.

Ми хочемо стати  №1 в Україні, серед компаній, що надають маркетингові послуги для IT-бізнесу.

Головна наша цінність – це клієнти і ми робимо усе, щоб забезпечити якомога якісніший результат.

Під час співпраці ми керуємось принципами відкритості та чесності та готові самовіддано працювати для досягнення очікуваного результату.

Команда

Ми більше друзі, ніж колеги, що дозволяє нам якнайкраще розуміти один одного та мати синергію

Розвиток

Ми вчимося  щодня, саме це дозволяє нам бути одними з найкращих серед IT-маркетологів та досягати результатів

Вимірюваність

Вимірюваність результатів – наш пріоритет.  Створення системи KPI дозволяє бути на одній сторінці з клієнтами

Мапа
Орієнтовний план робіт, що ми вам пропонуємо​

Аудит

Спочату ми проведемо безкоштовний аудит поточної ситуації з маркетингом.

Стратегія

Погодимо з вами ключові слова та пріоритетні країни для просування.

План

Складемо детальний план, що допоможе втілити стратегію маркетингу.

Втілення

На протязі наступних 5-8 місяців втілимо стратегію згідно з  планом. 

Навчання

Навчимо вас чи ваших працівників підтримці отриманих результатів в подальшому.

Консультації

Надалі безкоштовно будемо консультувати вас при виникненні будь-яких запитань.

, Marketing
, Marketing
РОЗВИТОК БІЗНЕСУ
Як ми можемо допомогти

Напрямки розвитку бізнесу IT компанії, в яких ми  професійно займаємось консалтингом

, Marketing
SEO
ПРОСУВАННЯ

Ми допоможемо вам здійснити професійне SEO-просування сайту вашої компанії на першу сторінку Google з адекватним бюджетом та у розумні терміни.

, Marketing
ЛІДОГЕНЕРАЦІЯ


Лідогенерація - ключ до пошуку нових клієнтів для IT-компанії і ми допомагаємо налагодити цей процес на таких майданчиках як LinkedIn, UpWork та інші.

, Marketing
МАРКЕТИНГОВА
СТРАТЕГІЯ

Створення стратегії розвитку бізнесу IT-компанії допоможе вам спочатку знайти унікальну нішу для своєї компанії, а в подальшому - чітко спланувати активності відділів продажів і маркетингу.

Збільшення трафіку

Гарантуємо збільшення трафіку

Задоволених клієнтів

Прописуємо KPI продажів

Рекомендують нас

Працюють особисто засновники

Отримують більше лідів

Маркетинг – це для продажів 

2 (Demo)
напишіть нам
Відповімо за 20 хвилин!

  БЛОГ ТА НОВИНИ
  ЩО НОВОГО

  Коли щось безплатно – це дуже приємно. А коли ще це приємне приносить користь (гроші, додатковий трафік, підвищення рейтингу і продажів) – це робить інструмент незамінним. Існує безліч безплатних сервісів дозволяють проводити різноманітні маркетингові маніпуляції, але не всі вони ефективні.

  Сьогодні ми розглянемо топ-15 SEO-інструментів, які зрозумілі у використанні, ефективні, а деякі з них – повністю безплатні!

  Коли щось безплатно – це дуже приємно. А коли ще це приємне приносить користь (гроші, додатковий трафік, підвищення рейтингу і продажів) – це робить інструмент незамінним. Існує безліч безплатних сервісів дозволяють проводити різноманітні маркетингові маніпуляції, але не всі вони ефективні.

  Сьогодні ми розглянемо топ-15 SEO-інструментів, які зрозумілі у використанні, ефективні, а деякі з них – повністю безплатні!

  Що таке Case Study?
  Case Study – це документ, в якому за допомогою текстових і графічних матеріалів описана експертиза компанії в тій чи іншій галузі.

  Навіщо роблять Case Study?
  Case Study створюються для того, щоб переконати клієнта в наявності у вас необхідного досвіду в конкретному бізнес-домені, або технології.

  Якщо у вашій IT-компанії вже налагоджений процес лідогенерації, то ви, напевно, вже стикнулися з проблемою кваліфікації лідів. У цій статті ми розглянемо питання як зрозуміти, що лідогенератор віддає команді Sales якісного ліда, а також чому відділ продажів потім не може “закрити угоду”.

  Більшість сайтів робляться під бачення замовника, а SEO-фахівці залучаються вже на стадії “готового продукту”, який потрібно виправляти, витрачати на це час і, що найголовніше, вбивати потенціал просування сайту в пошукових системах на ранній стадії. Тож, як уникнути SEO-помилок на етапі розробки сайту?

  Останнім часом компанії, які використовують такі основні канали лідогенерації, як LinkedIn і email, зіткнулися з проблемою потрапляння під спам-фільтри в обох каналах.
  У даній статті ми розглянемо як не потрапити під спам-фільтри по обох каналах, а також дамо загальні рекомендації по стратегії лідогенерації для IT-компаній у 2021 році.

  SEO-оптимізація – важлива складова діджитал маркетингу та потужний інструмент генерації лідів. Проте, далеко не кожен власник IT-компанії знає, як правильно використовувати свій сайт для отримання бажаних клієнтів з пошукових систем, тому сьогодні ми постараємось в цьому розібратися.

  Чому внутрішні посилання важливі для SEO?

  Внутрішні посилання допомагають Google знаходити, індексувати та розуміти всі сторінки вашого сайту.

  Якщо ви використовуєте їх стратегічно, внутрішні посилання можуть надсилати траст сторінки (також відомий як PageRank) на важливі сторінки.

  Багато власників IT-компаній ставлять собі питання “як автоматизувати продажі?”
  Для того, щоб дати якісну відповідь на це питання, потрібно розібратися у кількох цілком логічних аспектах, головні з яких:

  – Елементи автоматизації продажів
  – Чи потрібно автоматизувати продажі
  – Чи можливо автоматизувати ваші продажі

  У даній статті ми відповімо на питання: «як масштабувати IT-компанію», адже це одне з найважливіших питань, яке має вирішити власник IT-компанії, яка існує на ринку вже кілька років.

  Існують кілька важливих порад, що дозволяють “перезавантажити” процеси у вашій компанії та досягти бажаного результату:

  Есть несколько важных советов, позволяющих “перезагрузить” процессы в вашей компании и достичь желаемого результата:

  Что такое ICP

  Елементи оптимізації сторінки

  Не існує стандартного загальновизнаного робочого процесу для оптимізації сторінки. Проте, аналіз і заходи по реалізації повинні бути якомога більш всеосяжними, щоб гарантувати використання кожної можливості для підвищення рейтингу в пошукових системах (або інших ключових показників ефективності).

  Навіть якщо немає простого покрокового керівництва щодо поліпшення внутрішніх аспектів веб-сайтів, наступний список намагається охопити більшість найбільш поширених елементів, розділених на чотири основні області:

  Для того, щоб якісно розібратися в питанні “як побудувати маркетинг-відділ для IT-компанії?” потрібно зрозуміти, що таке маркетинг.

  Маркетинг простими словами – це процес залучення споживачів, за допомогою різних способів та інструментів для подальшого продажу їм товарів або послуг.

  Якщо ви є власником компанії з розробки програмного забезпечення, швидше за все, ви займаєтеся активною лідогенерацією в соціальній мережі LinkedIn, або на фріланс-платформі Upwork. І в першому, і в другому випадку для того, щоб зробити ваш процес лідогенерації ефективним – вам необхідно створення так званого портрета ідеального клієнта (англ. Ideal customer portrait) або, скорочено, ICP.

  Плануючи SEO-просування для свого сайту перша річ, яку слід продумати – це контент. Він же ж і є одним із найвищих пріоритетів в SEO. Якісний контент- це те, чим ви залучаєте аудиторію, демонструєте свою експертність та зацікавлюєте користувачів. Створення справжнього, цінного вмісту тексту є найвагомішим серед усіх факторів, які впливають на SEO-оптимізацію сайту.

  Незалежно від того, чи це статті в блогах, чи сторінки продуктів, відгуки, відео чи щось інше, що ви створюєте для своєї аудиторії – правильний контент означає, що у вас є основа для підтримки всіх ваших інших зусиль, які стосуються SEO.

  Процес лідогенерації (від англ. «Lead generation» – «приводити інтерес») є найбільш ключовим питанням для розвитку IT-компанії, тому ми вирішили присвятити даному питанню окрему статтю.

  Лідогенерація – окрема функція outbound маркетингу в IT, що відповідає за пошук і контактування з потенційними замовниками для вашої IT-компанії.

  Процес лідогенерації ділиться на 4 основних етапи:

  Найперше питання, яке ми розглянемо в даній статті: «Що таке маркетинговий консалтинг» і в чому відмінність від ІТ-консалтингу. Отже:
  ІТ-консалтинг – це діяльність IT-компанії, спрямована на надання консалтингових послуг в сфері комп’ютерних технологій, орієнтована на кінцевого користувача (компанії, або приватні особи).

  Плануючи SEO-стратегію для свого сайту, досить легко заплутатися і забути, що насправді все, що ми робимо в більшості випадків: технічна оптимізація, контент-маркетинг, побудова зворотних посилань – впливають на залучення трафіку на сайт всього п’ятьма способами. Коли ми розуміємо це, тоді нам легше спланувати всі подальші кроки SEO-оптимізації, які зможуть допомогти привести релевантний трафік.

  Тому, сьогодні ми поговоримо про ці методи та зрозуміємо як ефективно розкрутити сайт за допомогою SEO.

  SEO-оптимізація сайту – важливий етап у просуванні бізнесу та генерації релевантного трафіку. Тому, перед тим як замовити послуги SEO-оптимізації в індивідуального спеціаліста, знайти та замовити послуги у SEO-агенції, яка б відповідала за процес оптимізації сайту під пошукові системи, важливо зрозуміти декілька речей.

  Перш за все, що SEO – це тривалий процес та підхід до нього має бути комплексним. І, швидше за все, Вам доведеться вносити зміни на сайт, змінювати його структуру, робити корекцію дизайну, контенту для того щоб отримати якісний результат. Для цього SEO-спеціалістові часто доводиться заручитись підтримкою власника сайту і суміжних спеціалістів.

  LinkedIn (Лінкедін) – найпопулярніша соціальна мережа в світі, призначена для пошуку нових контактів, спілкування на тему бізнесу і пошуку нових бізнес-партнерів.

  Такою була першочергова ідея соцмережі, хоча тепер там нерідко можна побачити всю «класику» інших соціальних мереж, наприклад, картинки котиків або вірусні відео з Tik-Tok. Однак, загалом, ми бачимо в Linkedin бізнес-інформацію, а переважна більшість зареєстрованих користувачів – це підприємці із західних країн світу.

  Незалежно від того, у вас вже є IT-компанія, або ви тільки плануєте відкривати ваш бізнес, ви вже задавали собі питання: як і коли створювати відділ продажу у вашій компанії.
  Для того, щоб ми отримали розгорнуту відповідь, давайте почнемо з розгляду основних напрямків такого відділу.

  23 лютого 2021 року «Clutch» виділив найбільш успішні компанії у сфері консалтингу, в тому числі в категорії «бізнес-стратегія» і «бізнес-операції».
  «Clutch» обрав лідерів, використовуючи сувору методику відбору. Команда вивчила попередніх клієнтів компанії та проєкти, над якими вони працювали, а також відгуки замовників послуг на платформі.
  Серед усіх номінованих компаній BizZzdev.com був названий одним з ТОП агентств в категорії «Бізнес-стратегія».

  Вітаю, якщо ви читаєте дані рядки, значить ви вже зробили перший крок і майже стали власником власної айті компанії, а якщо ви вже є власником невеликої компанії і шукаєте відповідь на питання: “як масштабувати свій IT – бізнес” – то ви також в правильному місці . Почнемо?

  Отже, беручи до уваги постійний розвиток IT-індустрії в сучасному світі, все більше і більше людей ставлять собі цілком логічне запитання: «Як створити айті – компанію з нуля». Давайте розберемося в цьому більш детально.

  Що таке SEO-оптимізація сайтів? Для чого взагалі потрібне SEO? Таким питанням задається кожен, кому потрібно просувати свій сайт у пошукових системах для того, щоб залучати нових клієнтів, підписників блогу чи просто рекламувати свої послуги чи товари у мережі Інтернет. Бо ж, погодьтеся, немає сенсу мати навіть найкращим чином розроблений сайт, на якому зовсім відсутні відвідувачі. Для того аби не стикатись з такими проблемами і існує SEO-оптимізація. Отже, розглянемо детальніше.

  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.