Лінкбілдинг для IT компаній

Лінкбілдинг — це процес, коли інші сайти посилаються на сторінки вашого сайту, щоб допомогти їм зайняти вищу позицію в результатах пошуку. Завдяки їм пошукові системи визначають, яка сторінка на обрану тему з тисяч схожих гідна зайняти перше місце у видачі. Ці сторінки зазвичай отримують більше пошукового трафіку. Існує безліч тактик та стратегій, які допомагають отримувати посилання на ваші сторінки.
Ключів доводимо до №1 Google
58%
Релевантність трафіку
67%
Bounce rate
50%
Retention rate
44%
Чітка
стратегія

Чітка стратегія дуже важлива для лінкбілдингу. Всі інструменти повинні працювати злагоджено та заради однієї мети — покращити результати сайту у пошуковій системі. Важливо пам’ятати, що пошукові системи враховують багато різних параметрів під час ранжування сторінок.

Якісні
посилання

Не всі посилання однакові. Ніхто точно не знає, як пошукові системи вимірюють цінність кожного посилання. SEO спільнота вважає, що посилання мають бути авторитетними, релевантними, розташовуватися у потрібному місці та мати чітку мету, адекватну запитам.

, Лінкбілдинг

Послуги лінкбілдингу спрямовані на підвищення рейтингу сайту у пошукових системах. Це дозволяє вам «подружитися» з пошуковими системами та забезпечити актуальний і постійний трафік. Сьогодні не можна просто купити тисячі дешевих посилань, не зважаючи на їх якість. Буде краще, якщо ви оберете лише ті сайти, які дадуть вам релевантний трафік і потенційних клієнтів.

Побудова бази посилань, що подобається пошуковим системам, — справа непроста, але її можна реалізувати, якщо дотримуватися перевірених стратегій побудови посилань.

Контент-менеджмент — найочевидніша, найпростіша, а головне — робоча стратегія. Його суть полягає у створенні якісного контенту, що приноситиме трафік на цільовий сайт завдяки власній цінності. Подумайте, якою інформацією ваша цільова аудиторія буде готова ділитися в Інтернеті. Подивіться на власний контент і визначте, чи заслуговує він на те, щоб їм поділилися, і, відповідно, надали на вас посилання.

Гостьовий блог також є чудовим методом. Але тут треба зважати на нюанси. З одного боку, гостьовий блог дозволяє заробляти зворотні посилання та охопити набагато більше користувачів, що не менш важливо для підвищення рейтингу сайту. Але з іншого боку, неякісне ведення блогу не принесе жодних результатів, і ви витратите свій час та гроші на послуги SEO-лінкбілдингу.

Крауд-маркетинг — перевірена часом стратегія, яка досі чудово працює. Крауд-маркетинг — це робота з відгуками. Ніхто не забороняє вам залишати посилання на ваш сайт у коментарях. Головне, щоб цей коментар був розміщений у блозі або на форумі відповідної тематики та не виглядав як відверта реклама. Ви можете нібито порадити свій ресурс читачам або подякувати автору за матеріал та згадати свій сайт.

, Лінкбілдинг
Аудит

Перш ніж розпочати роботу над лінкбілдингом, ми проведемо докладний аналіз поточної ситуації.

Рекомендації

Спираючись на свій досвід, розповімо, як збільшити масу посилань.

Аналіз

Проаналізуємо домени-донори та допоможемо сформувати з них потрібний набір.

Стратегія

Лінкбілдинг буде успішним лише в тому випадку, якщо буде реалізованим відповідно до стратегії.

Вибір сайту

Які сайти найкраще підходять для розміщення посилань, залежить від тематики вашої сторінки.

Публікація та контроль

У результаті нашої роботи покращиться позиція вашого сайту у пошуковій видачі.

, Лінкбілдинг
Наші цінності

Про нашу компанію

Наш головний пріоритет – досягнення ваших цілей

, Лінкбілдинг
, Лінкбілдинг

Наша місія забезпечувати вашу IT-компанію проектами незалежно від того, будуть це inbound чи outbound канали.

Під час своєї діяльності ми намагаємось бути максимально відкритими та передати знання всередину вашої компанії для того, щоб ви на ділі могли самостійно підтримувати досягнутий результат.

Ми хочемо стати  №1 в Україні, серед компаній, що надають маркетингові послуги для IT-бізнесу.

Головна наша цінність – це клієнти і ми робимо усе, щоб забезпечити якомога якісніший результат.

Під час співпраці ми керуємось принципами відкритості та чесності та готові самовіддано працювати для досягнення очікуваного результату.

Команда

Ми більше друзі, ніж колеги, що дозволяє нам якнайкраще розуміти один одного та мати синергію

Развиток

Ми вчимося  щодня, саме це дозволяє нам бути одними з найкращих серед IT-маркетологів та досягати результатів

Вимірюваність

Вимірюваність результатів – наш пріоритет.  Створення системи KPI дозволяє бути на одній сторінці з клієнтами

РОЗВИТОК БІЗНЕСУ

Як ми можемо допомогти

Напрямки розвитку бізнесу IT-компанії, в яких ми професійно займаємось консалтингом

, Лінкбілдинг
SEO
ПРОСУВАННЯ

Ми допоможемо вам здійснити професійне SEO-просування сайту вашої компанії на першу сторінку Google з адекватним бюджетом та у розумні терміни.

, Лінкбілдинг
ЛІДОГЕНЕРАЦІЯ


Лідогенерація - ключ до пошуку нових клієнтів для IT компанії і ми допомагаємо налагодити цей процес на таких майданчиках як LinkedIn, UpWork та інші.

, Лінкбілдинг
МАРКЕТИНГОВА
СТРАТЕГІЯ

Створення стратегії розвитку бізнесу IT-компанії допоможе вам спочатку знайти унікальну нішу для своєї компанії, а в подальшому - чітко спланувати активності відділів продажів і маркетингу.

Збільшення трафіку

Гарантуємо збільшення трафіку

Задоволених клієнтів

Прописуємо KPI продажів

Рекомендують нас

Працюють особисто засновники

Получають більше лідів

Маркетинг – це для продажів

2 (Demo)
Напишіть нам
Відповімо за 20 хвилин!​

  БЛОГ І НОВИНИ
  ЩО НОВОГО

  7 ключових маркетингових стратегій для технологічних компаній Побудова ретельної маркетингової стратегії одна із найважливіших моментів на шляху зростання та розвитку…

  5 способів, якими SEO-послуги можуть допомогти медичним компаніям Медичні послуги — це складний маркетинговий продукт з унікальними вимогами до онлайн-просування….

  Фінтех SEO: У чому особливість Не так давно світи фінансів та технологій об’єдналися та з’явилася зовсім нова галузь: фінтех. Похідний…

  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.