Clutch has Named bizZzdev a Top Agency in B2B

Сервіс «Clutch» назвав bizZzdev.com кращим агентством у сфері B2B консалтингу 2021

23 лютого 2021 року «Clutch» виділив найбільш успішні компанії у сфері консалтингу, в тому числі в категорії «бізнес-стратегія» і «бізнес-операції».

«Clutch» обрав лідерів, використовуючи сувору методику відбору. Команда вивчила попередніх клієнтів компанії та проєкти, над якими компанія працювала, а також відгуки замовників послуг на платформі.
Серед усіх номінованих компаній BizZzdev.com був названий одним з ТОП агентств в категорії «Бізнес-стратегія».

BizZzdev.com – це команда професіоналів зі Львову з більш ніж 10-річним досвідом розвитку бізнесу різного масштабу. До загальної сфери наших послуг відноситься автоматизація продажів і маркетингу для IT-компаній, а саме:

Що таке «Clutch»?

«Clutch» – це платформа для оцінки та аналізу відгуків у сфері B2B, що базується у Вашингтоні, округ Колумбія. Ця платформа допомагає звести компанію, яка надає послуги, з потенційними клієнтами з усього світу.

«Clutch» оцінює компанії, які надають технологічні послуги та рішення, на основі якості роботи, ідейного лідерства та відгуків клієнтів. Аналітики сервісу виконують детальний аналіз, який охоплює попередні та свіжі відгуки клієнтів, присутність на ринку, досвід роботи та рентабельність інвестицій, щоб ви могли отримати правдиві дані про компанію, були добре проінформовані й впевнені у своєму виборі.

Ми досить успішні на платформі «Clutch» з того часу, як з’явилися на ресурсі у 2019 році, і раді, що за ці роки вже маємо 7 відгуків і загальний рейтинг 4,9 з 5 зірок!
4.9/5
4.9/5

Як ми згадували раніше, відгуки клієнтів – це найважливіша частина в процесі відбору найбільш ефективних компаній, тому, ось кілька відгуків, якими ми найбільше пишаємося.

Clutch назвав BizZzdev кращим агентством B2B, Сервіс «Clutch» назвав bizZzdev.com кращим агентством у сфері B2B консалтингу 2021

«Я був вражений їх рівнем знань. Вони завжди ставили доречні питання» Ярослав Завада, менеджер з маркетингу, Web Dev.

Clutch назвав BizZzdev кращим агентством B2B, Сервіс «Clutch» назвав bizZzdev.com кращим агентством у сфері B2B консалтингу 2021

«Вони бачили нові можливості в кожній бізнес-задачі, над якою ми працювали» Інна Малая, СEO Bevel World.

Clutch назвав BizZzdev кращим агентством B2B, Сервіс «Clutch» назвав bizZzdev.com кращим агентством у сфері B2B консалтингу 2021

«Вони не «консультують» - вони працюють разом з вами, як члени команди» Василь Служала, CEO BLISCORE.

Процес перевірки «Clutch» є надійним і прозорим, і ми вдячні нашим клієнтам за те, що вони знайшли час залишити відгук. Ви можете відвідати наш профіль на «Clutch» і ознайомитися з повними версіями відгуків.

BizZzdev.com пишається тим, що є у списку найбільш ефективних компаній у сфері консалтингу 2021 року. Це має велике значення для нашого партнерства, як з клієнтами, так і з сервісом «Clutch». Дякуємо платформі «Clutch» за прихильність інноваціям, проведення якісного аналізу і справедливу оцінку.

Хочемо подякувати нашій працьовитій команді професіоналів за роботу і постійним клієнтам за довіру.

Команда BizZzdev.com обіцяє і надалі робити все можливе для надання високоякісних послуг у сфері ІТ.

2 (Demo)
напишіть нам
Відповімо за 20 хвилин!

    Related Posts

    Privacy Preferences
    When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.