what is seo-optimization
Що таке SEO-оптимізація сайтів?

Що таке SEO-оптимізація сайтів? Для чого взагалі потрібне SEO? Таким питанням задається кожен, кому потрібно просувати свій сайт у пошукових системах для того, щоб залучати нових клієнтів, підписників блогу чи просто рекламувати свої послуги чи товари у мережі Інтернет. Бо ж, погодьтеся, немає сенсу мати навіть найкращим чином розроблений сайт, на якому зовсім відсутні відвідувачі. Для того аби не стикатись з такими проблемами і існує SEO-оптимізація. Отже, розглянемо детальніше.

…SEO (з англ. search engine optimization) – це комплекс заходів, які спрямовані на підвищення позицій сайту в пошукових системах за відповідними запитами для загального просування сайту в мережі.

Щоб зрозуміти справжнє значення SEO, давайте розберемо це визначення і розглянемо частини:

1 Якість трафіку. Ви можете залучити всіх відвідувачів світу, але якщо вони заходять на ваш сайт, оскільки Google каже їм, що ваша компанія займається ремонтом продукції Apple, коли ви насправді фермер, який продає яблука – це неякісний трафік. Натомість ви хочете залучити відвідувачів, які щиро цікавляться продуктами чи послугами, які ви пропонуєте і стануть потенційними клієнтами. 

2Кількість трафіку. Як тільки на ваш сайт починають приходити люди, які потрапляють на сайт зі сторінок результатів пошуку, (SERP) тоді можна говорити про кількість трафіку. Чим більше релевантного трафіку, тим краще.

3Органічні результати. Безкоштовна видача SERP. Органічний трафік – це будь-який трафік, за який не потрібно платити.

Процес SEO-оптимізації містить в собі 2 основні частини, елементи яких, дозволяють провести якісний аудит та аналіз сайту і визначити стратегію просування — це внутрішня та зовнішня оптимізація сайту.

Внутрішня оптимізація складається з:

 • технічної оптимізації (оптимізація індексації сайту, перевірка на наявність дублювання сторінок, коригування швидкості завантаження тощо)
 • розробки чи корекції структури сайту
  оптимізації url-адрес
  оптимізації контенту

До складових зовнішньої оптимізації відносять:

 • самостійну реєстрацію в каталогах
 • реєстрацію в каталогах пошукових систем
 • обмін посиланнями
  активність у соцмережах
 • пресс-релізи
 • створення і ведення блогів

Користуючись таким переліком ми можемо проводити оптимізацію сайту під певні пошукові запити. Для підкріплення ефекту SEO часом використовують контекстну та банерну рекламу в Інтернеті, яка значно впливає на впізнаваність бренду, проте не є важливим фактором у пошуковій видачі.

Тому, аби надавати потенційним споживачам послуги чи товари саме Вашого підприємства, вони мають спочатку на них натрапити. У світлі сьогоденних технологій саме через Інтернет люди купують речі, замовляють послуги, читають новини, тощо. Тож чому б Вам з Вашим сайтом не потрапити на першу сторінку пошукової видачі Google (іншими словами, вивести сайт в ТОП) та надавати клієнтам компетентну інформацію та якісні пропозиції?

Думаємо, було б досить непогано, адже від цього виграєте і Ви, і клієнти.

Хотілося б додати, що не менш важливу роль відіграють відгуки клієнтів про вас, тому, для впізнаваності бренду радимо створити обліковий запис на сервісі Clutch. Компанія Bizzzdev на сервісі Clutch вже користується успіхом, так як має позитивні відгуки від своїх клієнтів. Так що, радимо і вам використовувати цей сервіс.

Що отримаєте Ви після проведення SEO-оптимізації?

 • збільшення кількість
 • відвідувачів сайту
 • підвищення впізнаваності бренду ріст конверсій\продажів (також рекомендуємо прочитати нашу статтю про те “як створити відділ продажів“) з сайту та загалом
  підвищення авторитетності компанії
 • потужний канал Інтернет-реклами
 • І, звичайно ж, збільшення доходу і прибутку відповідно.

Що отримають Ваші клієнти?

 • інформацію релевантну запиту
 • якісний перелік послуг чи товарів, які вони шукають
 • можливість здійснити зручну покупку чи замовлення, або ж сконтактувати з Вами не виходячи з дому задоволеність наявністю перелічених вище можливостей.

Компанія BizZzdev готова надати якісні послуги в сфері маркетингу, а саме: SEO-оптимізація сайту, лідогенерація в Лінкедін, створити для вашої ІТ-компанії відділ продажів або ж проконсультувати в питанні як створити ІТ команію.

Related Posts

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.