backlinks

Основні поради про те, як створити безкоштовні зворотні посилання на ваш сайт

Ймовірно, ви багато чули про пошукову оптимізацію та її потенціал для залучення трафіку на ваш сайт. Але що робить вашу пошукову оптимізацію ефективною? Завдяки нашому серйозному галузевому досвіду ми знаємо, що SEO — це набагато більше, ніж просто ключові слова та правильні обсяги тексту. Стратегії пошукової оптимізації включають широкий спектр інструментів і методів. Один із найкорисніших і найактуальніших підходів — використання зворотних посилань. Що це за зворотні посилання? Чому вони такі цінні з точки зору SEO? І як ви можете отримати десятки, а то й сотні якісних зворотних посилань безкоштовно? Прочитайте цю статтю, щоб отримати відповіді на всі запитання.

Що таке зворотні посилання?

Отже, почнемо з уточнення. Що таке зворотні посилання? Це один з найкорисніших та найпопулярніших інструментів SEO. Простіше кажучи, зворотне посилання — це зовнішнє посилання, яке перенаправляє користувача сайту на іншу сторінку. Що дійсно важливо для вас, як власника сайту, так це кількість зворотних посилань, які перенаправляють користувачів на ваш сайт на інших сторінках. Зазвичай йдеться про посилання на певні частини вашого контенту. Зворотні посилання можуть покращити сайт двома способами. По-перше, вони приваблюють більше відвідувачів на вашу сторінку, оскільки ті перейдуть за посиланням на іншому сайті. По-друге, вони позитивно впливають на SEO, тому що сторінка з великою кількістю зворотних посилань займає високу позицію в Google. 

Як отримати зворотні посилання безкоштовно?

У такій ситуації немає нічого дивного в тому, що багато власників сайтів готові сплачувати солідні суми тільки за безкоштовне нарощування зворотних посилань. Відповідно, існує безліч сайтів або компаній, які готові та бажають продавати зворотні посилання на своїх сайтах. Але невже вся справа в грошах? Хіба немає можливості отримати пристойний набір зворотних посилань, не оплачуючи їх? Насправді є деякі методи. Всі вони вимагають гнучкості та глибокого розуміння найкращих практик SEO. На щастя, ми обговоримо їх у наступному розділі цієї статті.

Ми допоможемо вам здійснити професійне SEO-просування сайту

Вартість послуг – $1000 на місяць, тривалість проекту 3-5 місяців.

15 перевірених методів для тих, хто цікавиться, як створювати безкоштовні зворотні посилання

Отже, перейдімо до суті статті. Напевно, ви вже бачили кілька інформаційних матеріалів про те, як створювати безкоштовні зворотні посилання. Деякі з них пропонують близько 10 практик, інші — 20, а є ресурси, які надають вам 30 і більше рішень. У цьому матеріалі ви знайдете більш помірні цифри. Однак усі можливості зворотних посилань, запропоновані у цій статті, насправді працюють. Це підтверджено крутими історіями успіху всіх цих практик. 

🟪 1. Внутрішні зворотні посилання

Це, безумовно, найбільш очевидне рішення для всіх людей, які запитують, як отримати зворотні посилання безкоштовно. Просто розміщуйте посилання на власні ресурси. Це не призведе до зовнішніх відвідувачів на ваш сайт. Але такий підхід може позитивно вплинути на загальне SEO вашого сайту. Крім того, це підвищить утримання відвідувачів і зробить їхню навігацію по вашій платформі зручнішою. Але будьте обережні, щоб перевантажувати свій сайт внутрішніми посиланнями, тому що це, своєю чергою, може знизити рейтинг вашої сторінки в Google. 

🟪 2. Гостьовий постінг 

Насамперед йдеться про співпрацю з іншими сайтами. Це створює простір для перехресного просування та інших активностей, які допоможуть отримати більше зворотних посилань поза вашою власною сторінкою. Крім того, гостьовий постінг робить ваш сайт більш відомим і популярним у зовнішньому світі. Створюючи тексти для інших сайтів, ви просуваєте своє ім’я на цих сторінках, навіть якщо йдеться про коротку згадку імені автора. І, звичайно, гостьові пости пропонують відмінні можливості для просування зворотних посилань на ваш сайт. 

🟪 3. Коментарі в блогах та форумах

Багато сайтів надають своїм користувачам можливість залишати коментарі під повідомленнями. І завжди є форуми, що дозволяють авторизованим користувачам ділитися думками у різних темах. Обидва варіанти пропонують великі можливості для просування власної платформи. Ви можете розширити тему посту в блозі та послатися на свою статтю, як джерело інформації. Що стосується форумів, ви можете просто сказати учасникам гілки, що вони розширять свої знання на тему, якщо прочитають матеріал, присвячений їй. 

🟪 4. Сайт Help a Reporter Out (HARO)

Цей сайт є чудовим прикладом інструменту для взаємної допомоги та співробітництва. Ви можете перевірити HARO для різних запитів, оскільки є багато репортерів, яким потрібна конкретна інформація або джерела, які вони можуть подати як посилання. Таким чином, ви просто знаходите репортерів, які пишуть про вашу галузь знань, і пропонуєте їм сторінки вашого сайту як джерела. В результаті ви, і ці хлопці залишитеся задоволені. Крім того, ви зможете залишатися на зв’язку із цими журналістами в майбутньому. 

🟪 5. Відгуки

Більшість компаній люблять ділитися різними позитивними відгуками про свої продукти чи послуги. Така практика є невіддільною частиною їхньої маркетингової стратегії. Якщо ви співпрацювали з будь-якою компанією і залишилися задоволені їх продуктом або послугою, допоможіть їм, написавши відгуки для їхнього сайту. Натомість попросіть додати посилання на ваш сайт у відгуках. Принаймні, це рішення дуже популярне серед тих, хто шукає спосіб отримати безкоштовні зворотні посилання

🟪 6. Відгуки блогерів 

Блогери мають вплив у сучасному цифровому середовищі. Деякі з них спеціалізуються на складанні оглядів різних послуг та товарів. І ви завжди можете попросити їх описати щось ваше зі зворотними посиланнями. Або навіть згадати ваш сайт у відгуках про інші сервіси. Чому вони повинні погоджуватися просувати вас? Насамперед ви можете дати їм контент, а саме контент робить їх багатими та популярними. По-друге, ви можете запропонувати їм фінансову винагороду. Не йдеться про безкоштовне отримання зворотних посилань, але ціна просування вашого сайту може бути відносно помірною.

🟪 7. Біті посилання

Цей метод не є очевидним для більшості людей, які цікавляться тим, як створювати безкоштовні зворотні посилання. Він вимагає, щоб ви перевірили різні сайти на наявність непрацюючих посилань. З цим часто складно впоратися вручну. Тому можна використовувати спеціальні інструменти, такі як розширення Chrome Check My Links. Як тільки ви знайшли непрацююче посилання на іншому сайті, зв’яжіться з його власником і запропонуйте замінити непрацююче посилання на найбільш релевантне посилання, що веде на ваш сайт. 

🟪 8. Запит на посилання

Якщо ви використовуєте затребуваний продукт або послугу, висока ймовірність того, що деякі з ваших клієнтів згадують про це в інтернеті. І, звичайно ж, вони можуть легко забути додати до цієї згадки посилання на вас. Ось тут у вас є можливість отримання зворотного заслання. Використовуйте спеціалізовані інструменти онлайн-пошуку, щоб знайти такі згадки та зв’язатися з їхніми авторами. Чемно попросіть їх додати зворотні посилання вашого сайту до текстів. Найчастіше ці хлопці нічого не мають проти. 

🟪 9. Платформи зворотного зв’язку 

Надішліть статтю на розгляд через форму зворотного зв’язку потрібного сайту. Але переконайтеся, що ці хлопці не упереджені та не надто критичні у своїх оглядах, тому що це може відвернути аудиторію від вашої платформи. Крім того, вибирайте лише ті сайти, на яких рецензенти прикріплюють до повідомлень фактичні посилання на перевірені сайти. І якщо вони забудуть це зробити, просто попросіть їх це зробити.  

🟪 10. Інтерв’ю

Це вимагає від вас певного авторитету у галузі. Якщо вам вдасться досягти такої популярності, деякі сайти будуть раді опублікувати інтерв’ю з вами. Ви навіть можете самі знайти відповідні платформи та запропонувати їм свою участь у їхніх проєктах. Що вам потрібно попросити натомість, так це розмістити посилання на ваш сайт у цих матеріалах. 

🟪 11. Соціальні мережі

Тут все просто. Ви збільшуєте свою присутність в інтернеті, розміщуючи свій контент на різних сторінках у соціальних мережах. І, звичайно ж, ви можете додавати до своїх постів будь-які посилання, які вам потрібні. Це відкриває великий простір для просування посилань на ваш сайт у соціальних мережах. І не забувайте коментувати чужі пости та залишати свої посилання скрізь, де тільки можна у стрічках ЗМІ.

🟪 12. Якісний контент

Це найпростіший і очевидніший спосіб отримання зворотних посилань. Все, що вам потрібно робити, це створювати якісний контент, який буде корисним іншим творцям контенту. Якщо ви надаєте щось актуальне та унікальне, багато власників сайтів готові запозичувати ваш контент, щоб представити його на своїх сайтах. Саме тоді вони розміщують зворотні посилання на контент. 

🟪 13. Стеження за конкурентами

Будь-які кошти годяться, коли справа доходить до конкуренції на SEO. І стеження не виняток. Все, що вам потрібно – це визначити конкурента або конкурентів з найбільш ефективними стратегіями SEO та створення зворотних посилань. Наступним кроком є ​​використання спеціальних інструментів для вивчення їх практик SEO. Такий аналіз допоможе вам зрозуміти, як зробити зворотні посилання на свій сайт безкоштовно так, як це роблять ваші конкуренти. 

🟪 14. Інфографіка

Це відносно нова тенденція у всіх власників сайтів, які хочуть безкоштовно створювати зворотні посилання. Інфографіка — це візуальні схеми, які представляють корисну інформацію в короткій та інформативній формі. Вони дуже популярні в інтернеті і, напевно, знайдеться багато бажаючих представити вашу інфографіку на власних сайтах. Майте на увазі, що ви повинні позначити свою інфографіку водяним знаком, щоб захистити її від крадіжки. Ви можете дозволити будь-якому онлайн-користувачу зберігати та публікувати вашу інфографіку, залишаючи на неї посилання. Так, інфографіка допоможе вам заробити нові зворотні посилання. 

🟪 15. Агрегатори блогів

Це сайти, на яких зберігається колекція блогів, присвячених певній галузі чи темі. Якщо ви пишете про цю галузь або тему, ви можете зв’язатися з представниками сайту-агрегатора блогів та попросити розмістити посилання на ваш блог на їхній сторінці. Якщо вони схвалять вашу заявку, у вас з’явиться популярне джерело, що просуває зворотне посилання на онлайн-ресурс.

 

10 найкращих сайтів для безкоштовних постів з інструкціями

Тепер, коли ми згадали агрегатори блогів, перейдімо до популярних блогів/новинних сайтів, які дозволять вам просувати свої матеріали. Майте на увазі, що компанії, які ведуть блоги, можуть отримати до 97% більше посилань, що ведуть на їх сайти. Це список 10 найкращих сайтів для гостьових публікацій. 

 1. Medium. Це надзвичайно популярна платформа для написання статей, яка дозволяє авторам публікувати тексти на різні теми. Майте на увазі, що вам потрібно створити обліковий запис Medium і відправляти свої пости до найбільш відповідної категорії. 
 2. Forbes. Це один із найпопулярніших новинних сайтів у світі. Крім того, він дозволяє хоч якось публікувати рекламні матеріали. Зв’яжіться з редакцією сайту та попросіть цих хлопців опублікувати вашу статтю. 
 3. CNN. Ще одна всесвітньо відома платформа новин і найбільший медіахолдинг у США. CNN може публікувати статті на будь-яку тему. Але ви повинні заповнити докладну форму відправки, щоб переконати їх редакторів у тому, що ваш матеріал вартий публікації. 
 4. The Guardian. Це легендарна газета, на сайті якої розміщено новини та ділові матеріали. Ви можете попросити їх опублікувати ваш матеріал, безпосередньо зв’язавшись з редакцією. 
 5. The Washington Post. Ще один легендарний новинний ресурс із США. Ви можете запропонувати цим хлопцям свій контент, якщо пишете на загальні соціальні теми, новини та бізнес. Щоб WP представили ваш матеріал на своєму сайті, напишіть відповідну статтю у відкритому доступі та надішліть її на розгляд.
 6. SlideShare. Це, безумовно, найпопулярніший у світі сервіс хостингу презентацій. Немає нічого складного в тому, щоб надіслати свої матеріали на цей сайт. Все, що потрібно зробити, це завантажити свою презентацію на SlideShare. Але майте на увазі, що на платформі так багато презентацій, що ваш матеріал обов’язково повинен виділятися.
 7. Change.org. Цей сайт є найбільшою у світі платформою для петицій. Будь-яка людина може створити петицію та розмістити її на Change.org. Зазвичай це різні соціальні ініціативи чи пропозиції. Однак, ви можете спробувати акуратно просувати свій контент за допомогою зворотних посилань на свій сайт через Change.org. 
 8. Goodreads. Це відома платформа для огляду книг, де будь-який авторизований користувач може опублікувати відгук про конкретну книгу. Якщо ви там через зворотні посилання, спробуйте розмістити їх у своїх оглядових матеріалах.
 9. The Wall Street Journal. Один із найавторитетніших у світі бізнес-ресурсів. Як і у випадку з Washington Post, ви повинні спочатку написати текст у відкритому доступі, а потім відправити його на розгляд. Якщо ваш матеріал є актуальним, ці хлопці можуть розмістити його на сайті.
 10. Shopify. Цей сайт є дуже відомою платформою, яка приймає рекламні публікації. Щоб просувати тексти через цю платформу, ви повинні стати автором Shopify. Будь-яка людина може подати заявку на цей статус, але Shopify прийме лише тих, хто пише про бізнес.

Висновки

Отже, як бачимо, зворотні посилання — це “гаряча тема” SEO-маркетингу. Попит на них настільки високий, що багато компаній готові вкладати солідні кошти у зворотні посилання. Однак, якщо ви віддаєте перевагу більш економному способу, є як мінімум 15 перевірених і надійних методів, які допоможуть вам зрозуміти, як створювати зворотні посилання безкоштовно. Спробуйте всі з них або використовуйте комбіновані стратегії для досягнення найкращих результатів. Або попросіть надійних SEO-фахівців допомогти вам впоратися з усіма проблемами. І не забувайте про гостьовий постінг! Цей підхід дасть багато якісних зворотних посилань за межами вашого сайту, що різко підвищить рейтинг сторінки Google і зростання трафіку!

2 (Demo)
напишіть нам
Відповімо за 20 хвилин!

  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.