Copy of Copy of Unnamed Design

Як індексувати сторінки за допомогою сервісу Google Indexing Api

Часто в SEO виникає потреба в індексації великої кількості сторінок, у той час, як різноманітні сервіси дозволяють індексувати лише по одній сторінці. Для того, аби відправити якомога більше урлів в індекс, можна використати чудовий сервіс від компанії Google – Indexing Api. За допомогою цього інструменту налаштування та індексація сторінок відбуватиметься значно швидше. 

Пропонуємо ознайомитися з покроковою інструкцією підключення. Отже, з чого варто розпочати: 

  • Приєднати Indexing Api до пошукової консолі Google; 
  • Отримати ключ JSON; 
  • Налаштувати NODE.JS.  

А далі більш детально розглянемо основні кроки для успішної індексації. 

🟪 Як під’єднати Indexing Api до Searching Console.  

Важливий пункт – створення сервісного акаунту. Спершу потрібно надати доступ до консолі. А далі за допомогою сервісу Google – Gloud Platform необхідно створити проєкт. Дайте своєму проєктові назву і перейдіть до вкладки “Сервісні акаунти”. Саме тут ви зможете створити свій власний. Оберіть найменування для свого акаунту та оберіть роль “Власник”. 

Після завершення усіх налаштувань та підтверджень у вас буде змога створити ключ. У розділі “Дія” оберіть пункт створення ключа та тип JSON. Після цього ключ автоматично завантажиться ваш пристрій. 

🟪 Як налаштувати скрипт 

Перш за все, скрипт потрібно завантажити на пристрій та розархівувати його.  Тут ви знайдете файл service-account, вміст якого необхідно замінити на отриманий ключ JSON. Після цих дій готовий скрипт можна додавати до Search Console. 

🟪 Як зв’язати скрипт із Google Search Console 

Для початку потрібно зайти в наш проєкт у GSC. Через налаштування додаємо нового користувача. 

Щоб додати користувача, необхідно ввести електрону адресу Cloud Platform із галочкою “Повний доступ”. На наступному етапі потрібно дещо скорегувати налаштування, а тому знаходимо вкладку “Власник”, через три крапки потрапляємо до розділу “Управління власниками” і знову додаємо електронну адресу із сервісу Cloud Platform. 

Останній крок – увімкнення Indexing АРІ. Через Google Cloud обираємо наш проєкт та вмикаємо АРІ. 

🟪 Як увімкнути скрипт 

У теці, що була розархівована, потрібно знайти файл “urls”.  Тут ви можете вставити велику кількість урлів для індексації. На добу – обмеження в 200 шт. 

Далі завантажуємо код NODE.JS. Його легко знайти у вільному доступі. 

Усі наступні кроки будемо опрацьовувати з допомогою командного рядка. Тут важливо буде через командний рядок відкрити теку, з якою ми раніше вже працювали. Далі ми завантажуємо усі файли бібліотеки через команди install request та audit fix . І насамкінець – команда node index.js. 

Ось такий нескладний шлях для індексації сторінок.  

Сподіваємося, що ця стаття була для вас корисною! 

2 (Demo)
напишіть нам
Відповімо за 20 хвилин!

    Privacy Preferences
    When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.