Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of Unnamed Design

5 способів, якими SEO-послуги можуть допомогти медичним компаніям

Медичні послуги — це складний маркетинговий продукт з унікальними вимогами до онлайн-просування. Багато людей використовують Google для пошуку відповідей на медичні запитання. В результаті професійне SEO просування медичних сайтів має вирішальне значення для підтримки стабільного потоку пацієнтів. Процес просування медичних сайтів є досить складним. Він включає як впровадження контекстної реклами, зверненої до цільової аудиторії, так і SEO-дослідження інтернет-ресурсу для підвищення його ефективності. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про специфіку та те, що ви можете зробити для підвищення рейтингу.

SEO Оптимізація сайтів послуг у сфері охорони здоров'я: специфіка

Google вирішив використовувати SEO як основне джерело достовірної інформації та зосередити всі елементи ранжування на SEO, щоб позбутися некомпетентних статей та форумів. Це означає, що успіх у результатах пошуку тепер насамперед залежить від релевантності, надійності та ефективності інформації, що надається. Водночас це не означає, що медичним сайтам тепер легше зайняти високі позиції.

Одним словом, просування медичного сайту передбачає оптимізацію ресурсу для SEO, додавання релевантних матеріалів, розвиток семантики та створення бренду компанії на ринку. І неважливо, чи це буде невеликий блог на певну тему або сайт медичного центру. 

Найважливішою складовою SEO-просування є створення сприятливого сприйняття бізнесу. Суть у тому, що оскільки медична галузь настільки спеціалізована, складно задовольнити всіх у рівній мірі. В результаті бувають моменти, коли громадськість незадоволена і ці моменти можна і потрібно вирішувати на рівні SERM. Ви можете надійно створити онлайн-репутацію через соціальні мережі та використовувати авторитетні сайти для публікації сприятливих відгуків про підприємства.

Ефективна реклама може підвищити рівень SEO-якості ресурсу, покращити трафік, розширити клієнтську базу та підвищити конверсію сайту. Кінцевим результатом оптимізації є цінний веб-ресурс, який може збільшити прибутковість компанії протягом декількох місяців. 

SEO допоможе вирішити кілька глибоких проблемних питань, із якими стикаються постачальники медичних послуг. Проте, без продуманої та добре спланованої стратегії легко нашкодити як сайту, так і репутації вашого клієнта. Саме тому перед початком SEO просування потрібно дотримуватися наступних принципів:

 • Етика: намагайтеся знайти правильний баланс між залученням нових клієнтів та збільшенням прибутку; утримайтеся від використання сумнівних чи неетичних тактик;
 • Експертиза: здійснюйте стратегію SEO-просування лише у тісній співпраці з експертами, які знають, що роблять. Переконайтеся, що всі статті та тексти написані справжніми лікарями або ретельно вивчені та відредаговані копірайтером, що спеціалізується на медичних питаннях.

Кому потрібна SEO-оптимізація?

Численні комерційні організації на ринку медичних послуг потребують цифрового просування. Важливим моментом є те, що будь-який сайт такого роду може бути успішно просунутий:

 • комерційні клініки, лабораторії,
 • стоматологічні клініки,
 • онлайн-аптеки,
 • медичні інформаційні портали,
 • електронні торгові майданчики (агрегатори),
 • інтернет-магазини медичного обладнання,
 • пансіонати та санаторії.

Ці організації, від маленької районної аптеки до великого лабораторного комплексу, потребують SEO просування сайтів, тому що іншого способу вижити і перемогти в конкурентній боротьбі у них немає. Зокрема, їм вдасться залучити більше клієнтів на свій сайт, зайняти верхні позиції в пошуку Google, знизити конверсію та витрати на рекламу, збільшити кількість продажів та, що не менш важливо, залишатися більш конкурентоспроможними.

Схожі статті: Чому Schema є важливим доповненням до вашого сайту

Ми допоможемо вам здійснити професійне SEO-просування сайту

Вартість послуг – $1000 на місяць, тривалість проекту 3-5 місяців.

На що слід звернути увагу під час просування сайту

Якщо ви хочете успішно просувати свій сайт, вам слід ретельно розставити пріоритети. Насамперед вам слід звернути увагу на таке:

 • проаналізуйте технічний стан сайту. Навіть найагресивніше просування сайту медичної установи не допоможе, якщо сторінки не завантажуються швидко, користувачі часто бачать помилку 404 page not found, а також інші проблеми. Переконайтеся, що всі ці проблеми вирішені до початку кампанії.
 • розгляньте можливість співпраці з місцевою SEO-компанією. Локальне медичне SEO дозволяє націлитись на клієнтів, які хочуть відвідати клініку чи купити медичне обладнання у певному місті.
 • проведіть дослідження ринку. Визначити обсяг майбутньої роботи можна лише шляхом детального дослідження конкурентів. Таким чином, ви повинні визначити цільову аудиторію вашої послуги, щоб проаналізувати потенціал ринку. При розробці рекламної кампанії це допоможе розробити стратегію, яка дозволить вашій послузі залишатися актуальною в умовах коливань ринку.

Основні етапи SEO-просування сайтів для компаній охорони здоров'я

 1. Проведіть технічний аудит. Вивчіть сайт на відповідність стандартам пошукової системи Google та технічних питань.
 2. Складіть технічне завдання для розробників, щоб усунути розпізнані помилки. Після впровадження перевірте ще раз.
 3. Зберіть семантичне ядро ​​на основі структури сайту та розширте його, визначивши перспективу розвитку проєкту.
 4. Створіть індивідуальний план просування та реферальну стратегію для вашого проєкту.
 5. Вивчіть маркетингову тактику конкурентів. Щоб знайти практичні рішення, вивчіть сайти конкурентів, профілі посилань та стратегії.
 6. Проведіть внутрішню оптимізацію сайту. Працюйте з контентом: підготуйте технічні завдання написання текстів на основі семантичного ядра, оптимізуйте існуючий контент, сформуйте правильну META.
 7. Купуйте зворотні посилання та розміщуйте матеріали зі зворотними посиланнями тільки на перевірених сайтах. 

Читайте також: Кінцеві поради про те, як створити безкоштовні зворотні посилання на ваш сайт

Висновок

Підбиваючи підсумки, ось основні моменти, які ви повинні пам’ятати при просуванні сайту медичної компанії:

 • Усвідомте унікальність ніші та оптимізуйте свій сайт з урахуванням цього. Це має великий вплив отримання бажаного результату.
 • Використовуйте додаткові можливості пошуку.
 • При правильному підході пошукові алгоритми можуть бути дуже корисними.
 • Регулярний аналіз сайту знижує ймовірність втрати трафіку.

Бажаєте дізнатись більше про те, як ми можемо підтримати просування сайту вашого медичного центру? Зв’яжіться з нами, щоб запланувати докладну консультацію щодо наших послуг.

2 (Demo)
напишіть нам
Відповімо за 20 хвилин!

  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.