Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of Copy of Unnamed Design (1)

Важливість SEO в лідогенерації

Лідогенерації та SEO, тобто пошукова оптимізація – поняття маркетингу, які частково збігаються, проте насправді є абсолютно різні.

Для власників бізнесу можливо буде важко розібрати в чому різниця та куди спрямовувати свою увагу. Ми вважаємо, що обидві концепції є важливі, але їх зв’язок і потреба для Вашого бізнесу не завжди очевидні.

Щоб розібратися, як ці двоє працюють і доповнюють одне одно, варто розібратися в термінології кожного з них.

🟪 SEO – що таке і з чим його їсти?

Пошукова оптимізація сайту, або ж просто SEO – процес, який допомагає покращити роботу коду, текстове наповнення, структуру сайту, відповідність вимогам пошукових систем з метою збільшити відвідуваність Вашого сайту. Тобто ціллю цієї концепції ми бачимо покращення веб-сторінки, аби збільшити Ваш рейтинг на сторінці результатів пошукової системи. Таким чином створюються необхідні умови для залучення потрібних Вашому бізнесу людей саме через системи пошуку.

Перевагою SEO є збільшення наочності, що підіймає довіру до ваших продуктів або послуг.

🟪 Лідогенерація – синонім чи окрема тактика?

Ця маркетингова концепція спрямована на пошук потенційних клієнтів з метою забезпечити продаж товару чи послуги. Цим процесом послуговуються компанії із стратегією «бізнес-бізнес» та «бізнес-споживач». Саме ця тактика допомагає підтримувати органічне зростання бізнесу.

Отже, з різницею між термінами ми розібралися, тепер можна розглянути, як ці дві стратегії можливо комбінувати разом для збільшення трафіку й лідів при будуванні воронки продажів.

🟪 Потенційний клієнт та SEO

І так,  ми вже розібралися, що SEO та лідогенерація різні, але завжди йдуть нога в ногу. Пропоную розглянути варіант про компанію, яка вимушено перейшла на дистанційну роботу через пандемію. Менеджер по роботі з персоналом поки не розуміє, як вирішити проблему працівників, які спільно працюють над проектами.

У такому випадку менеджер звертається до старого доброго пошуку Google і вводить такі пошукові фрази, як «інструменти для спільної роботи вдома», «як спільно працювати в команді онлайн», «як працювати дистанційно з командою» тощо.

Таким чином пошук його заведе на блог під назвою «Актуальні поради про використання відеоконференцій для дистанційної роботи». І якщо в її компанії не знайдеться вирішення для відео зв’язку, тоді пошук продовжиться і знайдеться  розділ про те, як Skype допомагає створювати умови для спільної роботи на дистанції.

Після уважного дослідження матеріалів про Skype цей менеджер підпише всю свою команду на використання цього застосунку. Що ми маємо в результаті? Менеджер з персоналу практично потрапив до лідової воронки Skype.

Що саме змогло переконати працівника? Як приклад, правильні зворотні посилання з різноманітних авторитетних ресурсів, а також якісний контент самого веб-сайту Skype.  Саме таким чином SEO може вплинути на генерацію лідів.

🟪 SEO та генерація лідів

Якщо коротко, то пошукова оптимізація справді допомагає при генерації лідів. Розгляньмо, як саме це може відбуватися.

 • Допомагає розприділяти ключові слова, що мають зв’язок з бізнесом, на який націлений таргетинг
 • Можливість знайти ваш контент через звичайні результати пошуку потенційними клієнтами
 • Якщо цільова аудиторія задовільняє свої потреби вашим контентом, то створюються умови для перетворення пересічного відвідувача в ліда, що зрештою, приведе до продажу.

SEO це наче воронка, яка зможе захопити на ваш сайт хвилю потенційних клієнтів. А як результат, ваш сайт може стати одним з кращих знарядь лідогенерації.

Колись компанії користувалися тактикою вихідного маркетингу. З приходом ери цифрового маркетингу холодні дзвінки стали практично неефективними. А ось тактика вхідного маркетингу, як-от SEO, сьогодні працює чудово, адже потенційні клієнти шукають вас самі, а не навпаки. А все тому, що ви краще будете сприймати те, що продаєте, аніж клієнт, до якого з ціллю купівлі ви звертаєтеся зовсім несподівано.

Ми допоможемо вам здійснити професійне SEO-просування сайту

Вартість послуг – $1000 на місяць, тривалість проекту 3-5 місяців.

🟪 Поговоримо мовою статистики. Ось деякі дані про SEO та лідогенерацію.

 • Понад 50 % маркетологів «бізнес-бізнес» вважають, що SEO значно краще, ніж інші маркетингові тактики, заохочує потенційних клієнтів. (Джерело – Junto)
 • Закриття лідів SEO складає майже 15% (Джерело – Hubpot)

Тож, SEO-лідогенерація – саме те, що потрібно, якщо ви у пошуку однієї із найефективніших стратегій, щоб залучити більше потенційних клієнтів.

🟪 Як краще використати SEO для генерації лідів.

Розгляньмо короткий, проте надійний покроковий план за допомогою якого можна органічно збільшити трафік своєї веб-сторінки. Якщо Ви ще не знайомі з цими кроками, то застосувавши їх, зможете збільшити шанси знайти нових клієнтів.

 1. Розберіть ключові слова

Правильно подаючи контент, можна закликати більше потенційних клієнтів. Тому рекомендуємо обдумати, яка ваша пропозиція, що у ній цінного, яка особистіть покупця. Важливо звернути увагу на ті ключові терміни, які описують вашу пропозицію і по яким ви зможете відображатися в результатах пошуку, а також ті терміни, що шукає аудиторія, коли прагне вирішити свою проблему. Саме від цих результатів ви відштовхуватиметесь і будуватимете свій контент.

 1. Створюйте тематичні кластери

Правила SEO постійно змінюються. Тому сьогодні вже не працюватиме стратегія наповнення контенту  просто ключовими словами. Алгоритми пошуку стають розумнішими, і точні результати вже не отримати просто ключовими термінами. Сучасні пошукові системи зосереджуються на намірах та контексті. Більш ефективною стратегією буде використання кластерів контенту, таким чином можна покращити свій рейтинг в пошуку. Створюйте більш якісний контент, з огляду на наміри вашого шукача.

 1. Спробуйте оптимізацію на сторінці

Оптимізація працює на покращення позиції у результатах пошуку. Вона важлива, адже допомагає системам пошуку краще розбиратися у вашому контенті і зрозуміти, чи підходить воно для запиту користувача. Подумайте, що ви зможете зробити для оптимізації – налаштуйте відображення вашого контенту для користувачів. Це можуть бути зображення, відео або ж аудіо. Для пошукових систем попрацюйте над тегами заголовків та структурованими даних.

 1. Створюйте посилання

Один із важливих аспектів SEO – створення правильних посилань. Це відіграє ключову роль в успіху вашої веб-сторінки.  Отримавши посилання з сайту з високим рейтингом домену, Ви збільшите рівень довіри та авторитету до Вашого сайту, а отже зможете збільшити його відвідування.

 1. Оптимізація на мобільних пристроях

За статистикою, більшість трафіку відбувається саме на мобільних пристроях. А саме тому, впевніться, що ваш сайт оптимізований для таких пристроїв. Кому сподобається читати на своєму смартфоні малесеньку версію веб-сторінки?

Подбайте про мобільну адаптацію та покращіть зручність вашого сайту. Індустрія мобільних пристроїв продовжує рости і розвиватися, тож йдіть в ногу з часом і залишайтеся актуальним та конкурентноспроможним.

 1. Потурбуйтеся про новий контент

Не забувайте обновляти систематично ваш старий контент. Подумайте над тим, як можна його змодернізувати, что додати, а що варто забрати. Пошукові системи орієнтуються на новизну, тому цей пункт не варто ігнорувати.

🟪 Додаткові пропозиції для ефективності SEO-лідогенерації

Переконливий заголовок, який приверне увагу читача

 • Зображення чи інший медіа-контент повинен мати правильні назви
 • Альтернативні теги
 • Внутрішні і зовнішні посилання завжди повинні працювати правильно
 • Органічні ключові слова
 • Метатеги кожної сторінки веб-сайту
 • Заборона індексації небажаного контенту
 • URL-адреси, які зрозумілі для користувачів
 • Актуальна карта сайту

Обговорені методи в цьому блозі допоможуть вам покращити ситуацію. Користуйтеся базовими методати та не забувайте про нові, аби завжди залишатися конкурентними.

2 (Demo)
напишіть нам
Відповімо за 20 хвилин!

  Privacy Preferences
  When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.