1

The Manifest визнала bizZzdev однією з найпопулярніших SEO-компаній України

Компанія bizZzdev створила систему управління продажами та маркетингом для процвітання ІТ-компаній. Працювати та досягати результату — різні поняття. Саме тому ми реалізуємо наші проекти у найкоротші терміни.

Сьогодні ми з гордістю ділимося ще одним досягненням команди bizZdev. The Manifest відзначила нас як одну з найбільш рецензованих SEO-компаній України.

The Manifest — це платформа для лістингу компаній, яка збирає та аналізує практичні поради з бізнесу для новаторів, підприємців, а також малого та середнього бізнесу.

Ми розповімо вам більше про себе, щоб показати, як багато цей статус означає для нас.

У 2019 році Юлія Борушок та Андрій Наливайко створили компанію bizZzdev, щоб швидко та ефективно допомагати підприємствам підвищувати продажі та маркетингову активність шляхом SEO, автоматизації генерації лідів та навчання відділів продажу та маркетингу найновішим методам і актуальним практикам у цій галузі.

У 2021 році ми працювали з IT-компанією над SEO-проєктом. Клієнт використовував контент як маркетинговий інструмент і потребував ефективної стратегії контент-маркетингу для лідогенерації. Ми поставили необхідні питання для уточнення проблеми та зібрали всю потрібну інформацію. Потім ми розробили план рішення і почали опрацьовувати деталі.

«У нас був чітко розписаний план із щотижневими зустрічами для звіряння позицій та звітами. Таким чином, ще до того, як власне розпочалася робота, існував план потрапляння з пункту А до пункту Б, тому жодних сюрпризів, затримок та інших проблем під час нашої співпраці не виникло», — керівник групи контенту в ІТ-компанії

У 2022 році The Manifest опублікувала список провідних компаній, назвавши bizZzdev однією з найпопулярніших SEO-компаній України. Нагорода «Найбільш рецензована компанія» на The Manifest присуджується 15 найкращим компаніям, які отримали найбільшу кількість нових відгуків за останні 12 місяців. Для нас велика честь отримати цю нагороду, оскільки вона підтверджує нашу відданість задоволенню клієнтів та старанну роботу щодо його забезпечення.

Працюєте над проєктом? Напишіть нам, і хтось із команди зв’яжеться з вами найближчим часом.

2 (Demo)
напишіть нам
Відповімо за 20 хвилин!

    Privacy Preferences
    When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.