Case Study: How to Properly Write and Use It

Як написати та правильно використовувати Case Study

Що таке Case Study?

Case Study – це документ, в якому за допомогою текстових і графічних матеріалів описана експертиза компанії в тій чи іншій галузі.

Навіщо роблять Case Study?

Case Study створюються для того, щоб переконати клієнта в наявності у вас необхідного досвіду в конкретному бізнес-домені, або технології.

Як можна використовувати Case Study?

Case Study можна використовувати відразу декількома способами:

  • в email і LinkedIn-розсилках;
  • при проведенні дзвінків, у якості презентаційних матеріалів;
  • на виставках, при особистих зустрічах (як друкованих промо-матеріалів);
  • на сайті, створивши спеціальний розділ, або просто розмістивши як статтю в блозі.

Детальніше про методи лідогенерації й джерелах лідів ви можете прочитати в нашому блозі.

Що потрібно, щоб Case Study працювали?

Найголовніше, з чого починається будь-яка стратегія маркетингу, – створення портрету ідеального клієнта. Що таке портрет ідеального клієнта і на скільки він важливий ви можете прочитати в нашій статті.

Тут же ми наведемо дуже простий приклад: уявіть, що ви промоутер, ваше “робоче місце” знаходиться біля магазину, що продає товари тільки для жінок, в який вам потрібно залучити покупців. Чи буде ваша робота ефективної, якщо ви роздасте всі ваші буклети чоловікам? На скільки ефективніше буде роздавати буклети тільки жінкам?

От саме портрет ідеального клієнта і дає можливість точно описати вашого ідеального клієнта і зробити використовувані вами маркетингові інструменти в рази ефективніше.

На якому етапі воронки продажів використовувати Case Study?

Case Study можна використовувати як в процесі лідогенерації, так і (обов’язково) при проведенні presale-активностей.

Як створити робочий Case Study?

Тут ми дамо відповіді на основні питання, які дозволять вам створити ефективний Case Study:

  • завжди використовуйте релевантні для конкретної індустрії кейси, якщо є така можливість;
  • не вдавайтеся в технічні подробиці проєкту, якщо портрет вашого ідеального клієнта говорить про те, що основна маса ваших клієнтів – люди не технічні;
  • описуйте які проблеми бізнесу ви вирішили за допомогою вашого продукту/сервісу з точки зору користувача;
  • показуйте фінансову ефективність, якщо ваша робота мала вплив на даний показник;
    завжди супроводжуйте текстову інформацію графічної (скриншоти, графіки ефективності, візуальне порівняння результатів до і після, і т.д.), оскільки багато людей візуали за своєю суттю і набагато краще сприймають інформацію, супроводжувану графіками;
  • додавайте відгуки ваших клієнтів, найкраще тих клієнтів, які готові надати вам рекомендації при дзвінку/відповісти на email;
  • виберіть ідеальний формат документа Case Study (рекомендовано А4 вертикальний PDF, оскільки такий формат дозволяє уникнути обмежень поштових скриньок за розмірами додатків – він має максимально можливу компресію з усіх що існують);
  • подавайте інформацію коротко і містко (кількість сторінок краще не робити більше 3-х, а в ідеалі викласти інформацію на одному аркуші, оскільки при більшій кількості інформації у клієнта втрачається фокус і є ризик, що найважливіші речі, на які ви хотіли зробити акцент, залишаться без уваги).

Case Study - це документ, в якому за допомогою текстових і графічних матеріалів описана експертиза компанії в тій чи іншій галузі.

Як виглядає структура ідеального Case Study?

Про клієнта – блок, що розповідає про компанію клієнта, індустрію та специфіку компанії, яка до вас звернулася. Також обов’язково потрібно коротко описати проєкт в загальних рисах.

Виклики, з якими вам довелося зіткнутися. Найважливіший блок, в якому потрібно описати challenges, що зустрілися на шляху компанії. Наступний блок Рішення повинен показати, які саме рішення були втілені з вашого боку. Найкраще розміщувати 2 даних блоки горизонтально (ліворуч Виклики, праворуч Рішення).

Про проєкт – блок, в якому потрібно вказати загальну інформацію про розмір команди та її структуру, кількість відпрацьованих годин/місяців.

Наступний блок – Результати. Тут потрібно зробити акцент на максимально можливій деталізації результатів: збільшення бази клієнтів, підвищення швидкості перекладів, відсоток приросту кількості реєстрацій і т.д.

Відгуки клієнта – короткий блок, в якому клієнт ділиться своєю думкою про вашу компанію та співробітництво в рамках проєкту. Бажано розмістити фото і, якщо клієнт дав згоду, його контактні дані.

Про компанію – дуже короткий опис вашої компанії й контакти. Дана інформація дозволяє в будь-який момент знайти ваші контакти, навіть якщо клієнт втратив листування з вами й у нього залишився на комп’ютері тільки Case Study.

Використовуючи такий сильний інструмент, як Case Study ви будете мати додаткову аргументацію, що дозволяє переконати клієнта в необхідності обрати саме вашу компанію.

Якщо вам потрібна допомога в створенні Case Study або підготовці маркетингової стратегії, ви завжди можете звернутися в нашу компанію.

Related Posts

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.